Data talks.
Mobility works.

Doprava zítřka je plynulá a bezpečná. Nehody a dlouhé kolony se stanou minulostí. Data ze senzorů a chytré algoritmy zkrátí dojezdové časy a předpoví rizikové scénáře. To je vize, kterou přivádíme na svět již dnes.

Množství zařízení připojených do centrálního čipu s logem INTENS Corporation
Logo Ministerstvo Dopravy
Logo C-Roads
Logo Seznam.cz
Logo O2
Logo Škoda Transportation
 
Vozidlo IZS projíždějící uličkou mezi auty

Záchranáři k Vám dorazí včas

Minimalizujeme dobu, za kterou se k vám dostanou vozidla Integrovaného Záchranného Systému (IZS). Tak jako v Brně můžeme dát záchranářům zelenou na všech křižovatkách a zkrátit dojezdové doby i ve vašem kraji, městě nebo obci.

Lidé vystupující z MHD, vozidlo čekající před zastávkou

Spolehlivá MHD, která nečeká v kolonách

Vozidlům MHD na semaforu rozsvítíme zelenou, tak aby cestující vždy dorazili včas. Častým, ale zbytečným nehodám při výstupu do vozovky předcházíme upozorněním přijíždějících řidičů na riziko střetu s chodcem.

C-ITS jednotky ve vozidlech komunikující vzájemně mezi sebou a s jednotkami na infrastruktuře

Silnice bezpečné a přehledné

Nová generace kooperativních systémů vám poskytne přímo ve vozidle, mobilu nebo třeba brýlích veškeré informace, které na cestě potřebujete - kde jsou kolony, nehody, kde probíhají práce na silnici, ale i kde hrozí náledí či prudké brzdění.

Vozidlo odbočující na objízdnou trasu, vyhýbající se koloně

Náskok díky chytrým datům

Dáváme datům smysl. Naše unikátní algoritmy každou minutu přeměňují gigabajty dopravních dat v ucelené informace o provozu na silnicích a dálnicích, abyste vy přijeli bez zdržení a bez nehod.

Vlaková souprava projíždějící železniční přejezd, komunikující s vozidly a vlaky v okolí

Železnice bez nehod a zpoždění

Železnice si zaslouží nejvyšší úroveň zabezpečení, protože následky nehod bývají tragické. Zaměřujeme se na kritická místa, jako jsou přejezdy a jednokolejné tratě. Jsme na cestě k plně autonomnímu vedení vlaku.

Vozidlo čekající před závorou u vstupu do chráněné oblasti

Řízení vjezdu

Veřejným i soukromým správcům dáváme do rukou nástroj pro kontrolu vjezdu do lokalit s omezeným přístupem a zároveň pomáháme bezpečnostním službám v ochraně měkkých cílů. Naše integrované řešení spojuje bezpečnostní i dopravní funkce a propojuje kontrolu vjezdu s inteligentní mobilitou.

Přehled části řešení společnosti INTENS Corporation realizované pomocí kombinace kooperativních systémů, serverových aplikací a chytrého zpracování dat